03/291 98 45 - info@realestateacademy.be        

Amateurs concurreren, professionals creëren    

© 2019 - REACT.PRO - All rights reserved.

- Privacy Charter -

Interne Klanten

Great things in business are never done by one person.

They're done by a team of people.

Kevin Geeurickx

Zaakvoerder
Trainer & Coach

03 291 98 45
kevin@realestateacademy.be

Timo Verpoort


Coach & Consultant

0478 07 07 66
timo@realestateacademy.be

Tim Geeurickx


Customer Experience Manager

03 291 98 45
tim@realestateacademy.be

Herwig Hernalsteen

Creatief management
Trainer & consultant

03 291 98 45
herwig@realestateacademy.be

Tomas Van Cleynenbreugel

Trainer, coach & Consultant

0474 94 36 30
tomas@realestateacademy.be

Nikki Vertente


Office manager

03 291 98 45
nikki@realestateacademy.be

Eskil de Jong


Trainer, coach & consultant

0474 60 43 47
eskil@realestateacademy.be

Michiel Gryson


Coach & Consultant

0499 59 94 54
michiel@realestateacademy.be

Sibylle Vanhoorebeek


Intern Quality manager

03 291 98 45
sibylle@realestateacademy.be

Voor elk van uw vastgoedvragen hebben wij een oplossing.

REA - al meer dan 20 jaar een zekerheid naar resultaat in de sector.

Vul onderstaande in en we nemen spoedig contact met je op.